:: Silniki samochodowe

Prezentujemy Państwu przykładową ofertę naszej firmy. Posiadamy szeroką ofertę jeśli chodzi o silniki samochodowe oraz części zamienne. Na każdy zakupiony u nas silnik udzielamy pisemnej gwarancji. Istnieje możliwość montażu silnika na naszym warsztacie, każdy z silników posiada wykres kompresji. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT. Oferujemy również możliwość dostarczenia silnika odpłatnie do klienta lub jego wysyłki firmą kurierską DHL.

:: Oferta przykładowa

Opel Astra 1.7 TDCI

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Z rozrusznikiem, z alternatorem, z pompą klimatyzacji, z turbosprężarką oraz całą elektroniką. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 50 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

VOLKSWAGEN 1.6 Benzyna 8V - 2006 rok - BSE

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Z rozrusznikiem, z alternatorem, z pompą klimatyzacji, z pompą wspomagania kierownicy oraz całą elektroniką. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 50 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

Renault 1.2 Benzyna 16V - 2006 rok - D4FD

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Posiada kompletny układ wtryskowy, elektroniczną przepustnicę gazu. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 20 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

Citroen 1.9 Diesel - 1998 rok

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Posiada pompę wtryskową, pompę wspomgania hamulca. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 20 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

Fiat 1.2 Benzyna 16V - 2005 rok

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Posiada kompletny układ wtryskowy, elektroniczną przepustnicę gazu i komputer. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 30 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

Ford 1.8 Diesel - 1998 rok

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Posiada pompę wtryskową, pompę wspomagania hamulca. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 30 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

BMW 1.8 Benzyna 8V - 1996 rok - łańcuch rozrządu

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Posiada kompletny układ wtryskowy, elektroniczną przepustnicę gazu i komputer. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 20 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

Peugeot 1.9 TurboDiesel - 1998 rok

Przykładowy motor jest zestawem kompletnym. Posiada pompę wtryskową, pompę wspomagania hamulca. Jest możliwość zakupu samego słupka, czyli bloku z głowicą oraz oddzielnie każdego z podzespołów. Jesteśmy w stanie odkręcić od silnika każdy element oprzyrządowania. W ofercie posiadamy ok. 20 silników.
Cena oraz dodatkowe informacje:

Reklama Dla Firm Oxford Polska Katalog Stron Kniga Wyk